Prices

Below are the current prices for single lessons and Price Plans (multiple lessons). Click here for payment options.

Lessons can be taken to suit a student’s individual needs. For example, a 60-minute lesson once a week, 45-minute lessons taken twice a week, etc.

Single lessons#^

Private Lesson Price Plans*^

Prices are listed in AUD (Australian Dollars) and savings shown are compared to single lessons.

# Students have fourteen days from the date of purchase to use single lessons.

* The valid period varies depending on the Price Plan purchased.  Find out how long each Price Plan is valid for by checking the Terms and Conditions.

^  Prices are subject to change without notice.